Dopolední kurzy pro dospělé

Mysleli jste si, že máme taneční lekce jen odpoledne a večer? Dopoledne máme také taneční aktivity! Nejlepší nastartování dne je tancem! Bachata dominicana, Mix Latino - Salsa, Cha Cha Cha, Reggaeton...
Nudí tě posilovny? Nejlepší způsob jak se dostat do formy je tancem! Nejvhodnější doba na aktivitu je ráno. U nás se při dopoledních hodinách zapotíte a budete odcházet s dobrou náladou. 

 

Termíny & Detail kurzu

Salsa  pro páry

Chcete se hýbat? Chcete poznat nové lidi? Nudí tě stále to samé?  V tom případě  jsou lekce salsy právě pro tebe!

Termíny & Detail kurzu

Salsa pro jednotlivce

Máte rádi rychlejší tempo, nemáte tanečního partnera? Naučíme vás Salsu sólo.
*než se přihlásíte na kurz, přečtěte si popis tanečních úrovní, který najdete úplně dole, abyste se přihlásili do správného kurzu.

Termíny & Detail kurzu

Bachata pro páry

Užij si jeden z nejvíce smyslných tanců, poznej nové lidi a pobav se na maximum při tanci bachaty.

Termíny & Detail kurzu

Bachata Ladies styling

Je čas se hýbat, cítit se sexy a sebevědomě! Tato lekce zahrnuje různé techniky od jazzu, přes cvičení na podlaze, tipy na styling paží, cviky na boky a choreografické sekvence, díky nimž budete při tanci vypadat úžasně! BUĎ NÁDHERNÁ. BUĎ JISTA. BUĎ TY.

 

 

Termíny & Detail kurzu

Plesová sezóna pro dospělé

Standardní tance patří do tanců společenských, jsou tančeny na plesech, či jiné společenské akci a také na tanečních soutěžích, kde už hovoříme o tanečním sportu

 

 

Termíny & Detail kurzu

Salsa Lady styling

Dostaň se do formy, procvič si koordinaci, rovnováhu a uprav své držení těla za pomoci smyslné formy tance s velkou silou. Jedná se o smíšené hodiny, ve kterých se naučíš posílit svou ženskou stránku.

 

Termíny & Detail kurzu

Samba karneval

Charakteristickým prvkem pro tento tanec je tzv. 'bouncing' - zhoupnutí v kolenou, doprovázené pohybem kyčlí vpřed a vzad.

Termíny & Detail kurzu

MIX Latino dance

Na kurzu mix latino dance se naučíte tance jako jsou cha cha cha, mambo, bachata, samba, salsa, reggaeton. Pokud se hlásíte na párový taneční kurz a nemáte tanečního partnera, pokusíme se pro Vás mezi účastníky kurzu najít partnera či partnerku. Snažíme se také zajistit pomocníky pro našeho lektora pro vypárování jednotlivců. Bohužel ale nemůžeme zajistit, že budete mít tanečního partnera vždy, po celou taneční lekci.

Termíny & Detail kurzu

Urban Kizomba pro dospělé

Urban Kizomba (UrbanKiz) je taneční styl, který byl představen francouzskou komunitou kizomby (angolský tanec) především Mounem Redem, Curtisem a Enah Lebonem, kteří začali tento taneční styl kolem roku 2014 se zaměřením na elegantní flow, působivé triky, kreativitu, dynamiku, muzikálnost a přístup. 
 

 

Termíny & Detail kurzu

Reggaetón pro dospělé

Nauč se tančit všechny městské tance, které se ti libí.
Základní rytmus Reggaetónu je velmi podobný jamajskému Dancehallu, ovšem s dotykem latinského tance. Texty jsou chytlavé, opírají se o rým v recitačním stylu, vliv z Hip-hopu. 

Termíny & Detail kurzu

Balet klasický tanec

Balet je základ pro všechny tanečníky. Je to základ tance a ideální průprava k mnoha sportům. Rozvíjí pohybové spojenosti a zlepšuje fyzickou kondici. 

 

Termíny & Detail kurzu

Taneční Jóga pro dospělé

Taneční jóga v sobě zahrnuje základy jógy jako zdravého pohybu, tančenost, správné dýchání a inspirativní hudbu

Termíny & Detail kurzu

Zumba pro dospělé

je taneční fitness program, který vytvořil kolumbijský fitness trenér a choreograf Alberto „Beto“ Perez. Zumba představuje aerobní trénink – jedná se o formu intervalového tréninku, využívá se pojmenování (intermittent training) – „přerušovaný trénink“. Střídají se pomalé a rychlé skladby. Tepová frekvence se po dobu tréninku udržuje v aerobní zóně, zvyšuje se a klesá s měnící se skladbou.

Termíny & Detail kurzu

Street Dance / Hip Hop pro dospělé

Street dance, nazývaný také pouliční tanec, je zastřešující pojem, který se používá pro popis tanečních stylů, které se vyvinuly mimo tanečního studia, přímo v ulicích, školních dvorech a tanečních klubech. Street dance zahrnuje všechny pouliční tance, ve kterých si nachází stále větší oblibu mladá generace.

Termíny & Detail kurzu

Dance Heels pro dospělé

Dance heels je taneční styl, který se tančí na podpatcích a který je velmi sexy. Čistá smyslnost, na podpatcích, nauč se býti divou.

 

Termíny & Detail kurzu