Bachata

Taneční kurz pro páry a jednotlivce

Bachata pro páry

Užij si jeden z nejvíce smyslných tanců, poznej nové lidi a pobav se na maximum při tanci bachaty.

Termíny kurzu

Bachata pro páry pro začátečníky - 2. hodina, chybí muž nebo pár

Každý pondělí 19:00 h,
25. 09. 2023 19:00 h
Přihlásit do kurzu

Bachata pro páry pro mírně pokročilé

Každou středu 17:00 h
04. 10. 2023 17:00 h
Přihlásit do kurzu

Bachata pro páry pro začátečníky

Každý pátek 17:00 h,
06. 10. 2023 17:00 h
Přihlásit do kurzu

Popis Kurzu

Užij si jeden z nejvíce smyslných tanců, poznej nové lidi a pobav se na maximum při tanci Bachaty. V našich hodinách Bachaty se naučíš pohybovat v rytmu tropické hudby. Naši lektoři a lektorky tě naučí technice a stylu potřebným k maximální radosti z tohoto tance.

Vyznačuje se zvýrazněným pohybem boků, více patrných u žen, a zahrnuje kroky jiných latinských tanců, jako jsou Salsa a Merengue. Jeho rytmus je pomalejší než u ostatních tanců a umožnuje velký taneční výraz, který stál u vzniku „Bachaty sensual- smyslné Bachaty“. Tím a kreativitou tanečníků vloženou do tohoto tance se liší od ostatních stylů vzniklých sloučením jiných rytmů. 

Docházka do kurzu je zájmem klienta. Neúčast na lekci nezakládá žádný nárok na kompenzaci ze strany La Tropical. Prosím, přečtěte si všeobecné podmínky, kurz nelze nahrazovat ani převádět do dalšího období.Vyhrazujeme si právo změny lektora v případě jeho nemoci nebo jiné mimořádné události.

Pokud se hlásíte na párový taneční kurz a nemáte tanečního partnera, pokusíme se pro Vás mezi účastníky kurzu najít partnera či partnerku.
Snažíme se také zajistit pomocníky pro našeho lektora pro vypárování jednotlivců. Bohužel ale nemůžeme zajistit, že budete mít tanečního
partnera vždy, po celou taneční lekci.

*Cena je uvedena za jednu osobu, v případě objednávání páru je nutné uvést množství 2x. Děkujeme. 


Pokyny ke kurzům

Na kurz se prosím dostavte minimálně 10 min před začátkem.

Co na sebe:

Jaké oblečení nosit?

  •  Pohodlné a lehké oblečení.
  • Tenisky nebo pohodlné taneční boty. Pro dívky doporučujeme pohodlné taneční boty na vysokém podpatku, s podporou kotníku a přilnavou podrážkou (podpatky nejsou nutné).
  •  Výměna oblečení a ručníku v případě, že se chcete v akademii osprchovat.