Bachata Ladies styling

Taneční kurz pro dámy

Bachata Ladies styling

Je čas se hýbat, cítit se sexy a sebevědomě! Tato lekce zahrnuje různé techniky od jazzu, přes cvičení na podlaze, tipy na styling paží, cviky na boky a choreografické sekvence, díky nimž budete při tanci vypadat úžasně! BUĎ NÁDHERNÁ. BUĎ JISTA. BUĎ TY.

 

Termíny kurzu

Bachata ladies sólo zčp

Každé pondělí 11:00 h
20. 05. 2024 11:00 h
Obsazený kurz

Bachata ladies sólo pro mírně pokročilé

Každé pondělí 17:00 h
27. 05. 2024 17:00 h
Přihlásit do kurzu

Bachata ladies sólo pro začátečníky pokročilé

Každé pondělí 18:00 h
27. 05. 2024 18:00 h
Přihlásit do kurzu

Bachata ladies sólo pro začátečníky

Každou středu 18:00 h
24. 04. 2024 18:00 h
Obsazený kurz

Bachata ladies sólo pro začátečníky

Každý čtvrtek 20:00 h
21. 03. 2024 20:00 h
Obsazený kurz

Popis Kurzu

Užij si jeden z nejvíce smyslných tanců, poznej nové lidi a pobav se na maximum při tanci Bachaty. V našich hodinách Bachaty se naučíš pohybovat v rytmu tropické hudby. Naši lektoři a lektorky tě naučí technice a stylu potřebným k maximální radosti z tohoto tance.
V dívčích lekcích bachaty se naučíte techniku, jak se lépe pohybovat, a stylistické prostředky k ozdobení vašeho tance. Ať už rádi tančíte sami nebo jako pár, tyto lekce jsou pro vás. Naučíte se kroky a figury, techniku ​​provedení otoček a dalších pohybů, vyšperkujete svůj tanec stylistickými triky našich lektorů a vylepšíte tělesný výraz.
 

Pokud obvykle tančíte jako pár, okamžitě si všimnete a zaznamenáte výsledky těchto lekcí: tím, že budete mít více techniky, budou vaše pohyby přesnější, takže vaše odezva v tanci bude lepší. Také díky stylovým tipům bude váš tanec vypadat vyšperkovaný a elegantní. V těchto lekcích pracujete s choreografiemi, ve kterých se naučíte volné kroky, se kterými budete pracovat na technice paží, otáčení, disociaci a výrazu těla... dosažení čistšího a plynulejšího stylu. Na lekce, i když není předepsáno žádné oblečení, ve kterém musíte přijít, doporučujeme přijít pohodlně, v botách, které běžně nosíte do společnosti, i když jsou k dispozici i taneční boty jazzového typu.

Vyhněte se sportovní obuvi, která vám svou přilnavostí zabrání ve snadném otáčení. Co se týče oblečení, pokud je spíše upnuté, učitelé budou moci lépe korigovat vaše pozice, ale důležité je, abyste přišli s něčím, v čem se cítíte pohodlně a co vám umožní se široce pohybovat. Jsou to dynamické, zábavné hodiny s bachatami různých rytmů, ve kterých se toho hodně naučíte a také sdílíte dobré časy. Jděte v bachatě o krok dále, budete zářit svým vlastním světlem
Docházka do kurzu je zájmem klienta. Neúčast na lekci nezakládá žádný nárok na kompenzaci ze strany La Tropical. Prosím, přečtěte si všeobecné podmínky, kurz nelze nahrazovat ani převádět do dalšího období.Vyhrazujeme si právo změny lektora v případě jeho nemoci nebo jiné mimořádné události.


Pokyny ke kurzům

Na kurz se prosím dostavte minimálně 10 min před začátkem.

Co na sebe:

Jaké oblečení nosit?

  •  Pohodlné a lehké oblečení.
  • Tenisky nebo pohodlné taneční boty. Pro dívky doporučujeme pohodlné taneční boty na vysokém podpatku, s podporou kotníku a přilnavou podrážkou (podpatky nejsou nutné).
  •  Výměna oblečení a ručníku v případě, že se chcete v akademii osprchovat.