Workshopy

Taneční workshopy v La Tropical

Workshopy v La Tropical

Taneční workshopy v La Tropical

Termíny

Workshop Staňte se Divou pro mírně pokročilé

10:00 - 13:00 hodin
Sobota 02. 12. 2023
Přihlásit do kurzu

Workshop Salsa Timba pro mírně pokročilé

15:00 - 18:00 hodin
Sobota 02. 12. 2023
Přihlásit do kurzu

Workshop - Bachata sólo pro začátečníky

15:00 - 18:00 hodin
Sobota 02. 12. 2023
Přihlásit do kurzu

Workshop - Salsa sólo pro začátečníky

10:00 - 13:00 hodin
Sobota 02. 12. 2023
Přihlásit do kurzu

Workshop s Doris

10:00 - 13:00 hodin
Neděle 03. 12. 2023
Přihlásit do kurzu

O workshopech

1. SALSA Timba 

Co dělat, když tančíte kubánskou salsu a partner vás pustí? Timba je odpověď. Slovo Timba označuje taneční hudbu, která se dnes na Kubě hraje. Timba identifikuje styl, svobodu hudební interpretace a také nové kubánské hudební trendy, které spojují její tradiční rytmy, jako je hudba Yoruba, Rumba and Son, s muzikálností moderních rytmů, jako je Hip Hop, Rapp, R&B, Reggae a Funky. . Podle několika významných hudebníků v historii Kuby se říká, že Timba je produktem evoluce, kterou kubánská hudba prošla, aby se přizpůsobila postupným změnám ve způsobu tance kubánské mládeže.

 

Témata workshopu:

 • Technika Orishas
 • Rumba Guaguanco
 • Salsa
 • Men a lady style

 

2. STAŇTE SE Divou

Je čas se hýbat, cítit se sexy a sebevědomě! Tato lekce zahrnuje různé techniky od jazzu, přes cvičení na podlaze, tipy na styling paží, cviky na boky a choreografické sekvence, díky nimž budete při tanci vypadat úžasně! BUĎ NÁDHERNÁ. BUĎ JISTA. BUĎ TY.
Ať už rádi tančíte sami nebo jako pár, tyto lekce jsou pro vás. Naučíte se kroky a figury, techniku ​​provedení otoček a dalších pohybů, vyšperkujete svůj tanec stylistickými triky našich lektorů a vylepšíte tělesný výraz.

 

Témata workshopu:

 • Bachata Ladies 
 • Reggaeton 
 • Salsa Lady Styling

Od 13h Udělejte si radost nákupem

CO ZÍSKÁTE  na našem  workshopu?


Náš workshop Timba je výbušný mix rytmů, tanců a pohybů, které vám při tanci kubánské salsy poskytnou neuvěřitelné množství prostředků. Užijete si moderní a neformální styl a naučíte se správně aplikovat různé kroky ve správných okamžicích hudby. Spojte různé hudební styly a zdokonalte svou schopnosti  improvizovat a hrát hudbu, naučte se oddělit různé části svého těla a vnímejte kubánskou hudbu tak, jako jste ji nikdy předtím necítili.

Ve workshopu staňte se Divou pracujeme s Lady Style a budou prováděna různá cvičení, při kterých se naučíš používat všechny části těla, najít hranice pohybu. Získáš muzikalitu a choreografickou paměť, ale především si to užiješ! 

Výhody:

 • Procvičte si koordinaci a paměť
 • Naučte se izolovat své tělo
 • Zlepšete své improvizační schopnost
 • Zlepšete svou fyzickou kondici
 • Rozšiřte svůj repertoár kroků


 

Počet míst je omezen zarezervuje si svá místo včas!


*workshop pro mírně pokročilé není vhodný pro úplné začátečníky, doporučujeme úroveň pro začátečníky pokročilé až po pokročilé.

*workshop pro začátečníky je vhodný pro úplné začátečníky

Workshop "udělejte si radost" s Doris Martinez

Přijďte strávit den plný pozitivní energie s jednou z nejlepších kubánských tanečnic. Hazte Feliz neboli Udělejte si radost, je exkluzivní program pro ženy, kde vás Doris Martínez zve, abyste se hýčkali a užívali si všech radostí, aniž byste mysleli na cokoliv jiného než na sebe!! Buďte šťastní a naplňte se pozitivní energií, aby vaše přirozená krása vycházela zevnitř jen při tanci!!
Bude nabízet šperky z její kolekce Orishas by Doris Martínez, mnou navrhnuté a inspirované africkými bohy, kteří jsou součástí afrokubánské kultury a tanců na Kubě.

Program:
                    10:00 - 11:00 Reggaeton 100%
                    11:00 - 12:00 Salsa kubánský Styl
                    12:00 - ? Udělejte si radost s nákupem šperků či oblečení by Doris Martínez

Dresscode: - Reggaeton: sportovní oblečení, tenisky - Salsa: šaty/sukně, taneční boty/ boty na podpatku 

Prosím pozor - omezená místa. Cena akce je 700,-Kč. Těším se na společný den s vámi

*Docházka do kurzu je zájmem klienta. Neúčast na lekci nezakládá žádný nárok na kompenzaci ze strany La Tropical. Prosím, přečtěte si všeobecné podmínky, kurz nelze nahrazovat ani převádět do dalšího období.