Workshopy

Taneční workshopy v La Tropical

Workshopy v La Tropical

taneční workshopy v La Tropical

Termíny

Workshop AfroSalsa Fusion

10:00 - 13:00 hodin
Sobota 25. 03. 2023
Přihlásit do kurzu

Workshop Staňte se Divou (pro jednotlivce)

15:00 - 18:00 hodin
sobota 25. 03. 2023
Obsazený kurz

O workshopech

AFROSALSA FUSION 

Objevte taje Afro- kubánských tanců, s nejlepším tanečním mistrem na trhu, přidejte si je do svého repertoáru a naučte se je využít při tanci Salsy .

Naučíte se pracovat na choreografii založené na kubánském stylu jako jsou: casino, son, mambo cubano, chachacha, afrocuban. Jestli tančíte salsa on1 nebo on2 a myslíte si, že tento workshop není pro vás, nevzdávejte to, právě naopak!

Nezapomeňte, že salsa, kterou tančíte pochází z tanců, které zmiňujeme viz výše. Tak vše začalo. Každý Salsero ví, že tyto tance jsou důležité pro jakýkoliv styl salsy.

Hanser je kromě vynikajícího lektora také showman. Jeho show jsou plná energie a skvělých zážitků. Na workshopu je připraven vám sdělit a předat všechny jeho zkušenosti.

 

Témata workshopu:

  • Technika Orishas
  • Rumba Guaguanco
  • Salsa
  • Men a lady style

 

Počet míst je omezen zarezervuje si svá místo včas! Sleva pro klienty Tropical 20%.

*workshop není vhodný pro úplné začátečníky- doporučujeme úroveň pro začátečníky pokročilé až po pokročilé.

Staňte se Divou!

Je čas se hýbat, cítit se sexy a sebevědomě! Tato lekce zahrnuje různé techniky od jazzu, přes cvičení na podlaze, tipy na styling paží, cviky na boky a choreografické sekvence, díky nimž budete při tanci vypadat úžasně! BUĎ NÁDHERNÁ. BUĎ JISTA. BUĎ TY.

Ať už rádi tančíte sami nebo jako pár, tyto lekce jsou pro vás. Naučíte se kroky a figury, techniku ​​provedení otoček a dalších pohybů, vyšperkujete svůj tanec stylistickými triky našich lektorů a vylepšíte tělesný výraz.

Ve workshopu staňte se Divou pracujeme s Lady Style a budou prováděna různá cvičení, při kterých se naučíš používat všechny části těla, najít hranice pohybu. Získáš muzikalitu a choreografickou paměť, ale především si to užiješ! 
 

 

Program:

  • Bachata lady style
  • Salsa lady style
  • Dance heels


 

Počet míst je omezen zarezervuje si svá místo včas! Sleva pro klienty Tropical 20%. 


*workshop není vhodný pro úplné začátečníky, doporučujeme úroveň pro začátečníky pokročilé až po pokročilé.