Zumba

pro dospělé

Zumba pro dospělé

Lekce Zumby většinou trvá zpravidla 60 minut, začíná warm-upem, který čerpá a používá podobné prvky jako aerobik. V této části instruktor připraví cvičence nejen po fyzické, ale i po psychické stránce na další část hodiny. Po rozehřátí následuje taneční párty, plná latinskoamerických rytmů, kde hraje hlavní roli hudba. Používá se převážně latinskoamerická hudba (salsa, merengue, reggaeton, calypso, cumbie, cha-cha, mambo, jive ad.) dále se setkáváme i s prvky z orientálních i afrických tanců, s flamencem, řeckou zorbou ad.

  • 2 650 Kč
  • 10 lekcí po 60 minutách, nekoná se ve státní svátky, škola je zavřena 23.12.2023-7.1.2024
  • Lektoři

Termíny kurzu

Latin fit dance

Každý pátek 11:00
17. 04. 2024. 11:00
Obsazený kurz

Zumba

Každou středu 12:00
29. 05. 2024. 12:00
Přihlásit do kurzu

Popis Kurzu

Hudba je velmi hlasitá, jako na párty. Instruktor používá po vzoru zakladatele Zumby Beta Pereze neverbální cueing, mikroport se v Zumbě nevyužívá. Účastníci lekce se řídí změnami hudby v konkrétní skladbě.

Každý tanec má základní kroky a proto i Zumba má standardizované kroky. Tyto kroky jsou součástí lekce i v obdobě variací, aerobikové prvky do střední části lekce Zumby nepatří. Latinskoamerická hudba představuje 80% z hodiny, zbytek může představovat moderní hudba, třeba i hip hop atd. Na zemi se nikdy necvičí, vše včetně protažení probíhá ve stoje. Lekce končí pomalou skladbou, kdy je proveden cool down (snížení tepové frekvence) a důležitý strečing.

Zatančete si a uvolněte tělo, zeštíhlete a zformujte tělo, zbavte se bolestí zad, zamilujte si své tělo, ! V tanečních variacích se naučíte koordinaci pohybu. Při relaxaci odbouráte stres. Vše zpříjemní latinskoamerická hudba.

Docházka do kurzu je zájmem klienta. Neúčast na lekci nezakládá žádný nárok na kompenzaci ze strany La Tropical. Prosím, přečtěte si všeobecné podmínky, kurz nelze nahrazovat.