MIX Latino dance

Taneční kurz

MIX Latino dance

Na kurzu mix latino dance se naučíte tance jako jsou cha cha cha, mambo, bachata, samba, salsa, reggaeton. Je to malá ochutnávka toho co si zvolíte jako váš oblíbený tanec, kterému se budete chtít po kurzu věnovat. Naučíte se základní kroky všech těchto tanců, které pak využijete na taneční párty.Pokud se hlásíte na párový taneční kurz a nemáte tanečního partnera, pokusíme se pro Vás mezi účastníky kurzu najít partnera či partnerku. Snažíme se také zajistit pomocníky pro našeho lektora pro vypárování jednotlivců. Bohužel ale nemůžeme zajistit, že budete mít tanečního partnera vždy, po celou taneční lekci.

Termíny kurzu

MIX Latino pro jednotlivce i páry začátečníci

Každý čtvrtek 19:00 h
18. 04. 2024 19:00 h
Obsazený kurz

MIX Latino sólo - dopoledne mírně pokročilí

Každou středu 10:00 h
15. 05. 2024 10:00 h
Přihlásit do kurzu

MIX Latino sólo - dopoledne začátečníci

Každou středu 11:00 h
15. 05. 2024 11:00 h
Přihlásit do kurzu

MIX Latino sólo - dopoledne mírně pokročilí

Každou středu 10:00 h
15. 05. 2024 10:00 h
Přihlásit do kurzu

Mix latino pro jednotlivce i pro páry - chybí muž nebo pár

Každý pátek 18:00 h
22. 03. 2024 18:00 h
Obsazený kurz

Popis Kurzu

Výuka probíhá od záklaního tanečního pohybu až po složitější, od jednoduchých variací až po zájímavé choreografie s důrazem na maximální fit efekt a to vše na dynamickou latinskoamerickou hudbu.Naučíte se různé  latinoamerické tance během jednoho kurzu.
Kurz je zaměřen na pohyb, vnímání hudby a výuku základních figur všech tanců. Budou vás učit tanečníci z latinskoamerických zemí.

Výhody: Zlepšete svou hudební interpretaci, procvičte si koordinaci a paměť, naučte se disociovat své tělo, zlepšete své improvizační schopnosti, zlepšete svou kondici, rozšiřte svůj repertoár kroků.
Docházka do kurzu je zájmem klienta. Neúčast na lekci nezakládá žádný nárok na kompenzaci ze strany La Tropical. Prosím, přečtěte si všeobecné podmínky, kurz nelze nahrazovat ani převádět do dalšího období. Vyhrazujeme si právo změny lektora v případě jeho nemoci nebo jiné mimořádné události.