Dopolední kurzy

Tanec dopoledne

Dopolední kurzy pro dospělé

Mysleli jste si, že máme taneční lekce jen odpoledne a večer? Dopoledne máme také taneční aktivity! Nejlepší nastartování dne je tancem! Bachata, Mix Latino - Salsa, Cha Cha Cha, Reggaeton...
Nudí tě posilovny? Nejlepší způsob jak se dostat do formy je tancem! Nejvhodnější doba na aktivitu je ráno. U nás se při dopoledních hodinách zapotíte a budete odcházet s dobrou náladou. 

Termíny kurzu

Bachata začátečníci sólo

Každé pondělí 10:00 h
12. 09. 2022 10:00 h
Přihlásit do kurzu

Bachata začátečníci pokročilí sólo

Každé pondělí 11:00 h
12. 09. 2022 11:00 h
Přihlásit do kurzu

MIX Latino dopoledne (Bachata, Salsa, Lady Styling) začátečníci

Každou středu 10:00 h
14. 09. 2022 10:00 h
Přihlásit do kurzu

MIX Latino dopoledne (Bachata, Salsa, Lady Styling) začátečníci pokročilí

Každou středu 11:00 h
14. 09. 2022 11:00 h
Přihlásit do kurzu

MIX Latino dopoledne (Bachata, Salsa, Lady Styling) začátečníci pokročilí

Každý pátek 10:00 h
16. 09. 2022 10:00 h
Přihlásit do kurzu

MIX Latino dopoledne (Bachata, Salsa, Lady Styling) začátečníci

Každý pátek 11:00 h
16. 09. 2022 11:00 h
Přihlásit do kurzu

Popis Kurzu

Bachata - užij si jeden z nejvíce smyslných tanců, poznej nové lidi a pobav se na maximum při tanci Bachaty. V našich hodinách Bachaty se naučíš pohybovat v rytmu tropické hudby. Naši lektoři a lektorky tě naučí technice a stylu potřebným k maximální radosti z tohoto tance. Vyznačuje se zvýrazněným pohybem boků, více patrných u žen, a zahrnuje kroky jiných latinských tanců, jako jsou Salsa a Merengue. Jeho rytmus je pomalejší než u ostatních tanců a umožnuje velký taneční výraz, který stál u vzniku „Bachaty sensual- smyslné Bachaty“. Tím a kreativitou tanečníků vloženou do tohoto tance se liší od ostatních stylů vzniklých sloučením jiných rytmů. 

 

Mix Latino - výuka probíhá od základního tanečního pohybu až po složitější, od jednoduchých variací až po zajímavé choreografie s důrazem na maximální fit efekt a to vše na dynamickou latinskoamerickou hudbu. Naučíte se různé latinskoamerické tance během jedné lekce.
Kurz je zaměřen na pohyb, vnímání hudby a výuku základních figur všech tanců najednou. Budou vás učit rodilý tanečníci z latinskoamerických zemí.

Docházka do kurzu je zájmem klienta. Neúčast na lekci nezakládá žádný nárok na kompenzaci ze strany La Tropical. Prosím, přečtěte si všeobecné podmínky, kurz nelze nahrazovat ani převádět do dalšího období. Vyhrazujeme si právo změny lektora v případě jeho nemoci nebo jiné mimořádné události.