Street Dance / Hip Hop

Pohybový kurz pro děti

Street Dance / Hip Hop

Kurzy jsou zaměřené pro děti od 10 - 14 let. Street dance zahrnuje všechny pouliční tance, ve kterých si nachází stále větší oblibu mladá generace.

Termíny kurzu

Street Dance / Hip Hop

Každou středu 16:00 h
05. 10.2022 16:00 h
Obsazený kurz

Popis Kurzu

Street dance, nazývaný také pouliční tanec, je zastřešující pojem, který se používá pro popis tanečních stylů, které se vyvinuly mimo tanečního studia, přímo v ulicích, školních dvorech a tanečních klubech. Street dance zahrnuje všechny pouliční tance, ve kterých si nachází stále větší oblibu mladá generace.

Mezi taneční techniky a styly, které lze do Street dance zařadit patří hip hop new style, hip hop old style (klasický, počáteční hip hop), hype, funky, součástí toho je jako úplně první lockin', dále pak poppin' a house. Všechny tyto tance jsou noddelitelně spjaty s konkrétní hudbou a životním stylem.
 

Docházka do kurzu je zájmem klienta. Neúčast na lekci nezakládá žádný nárok na kompenzaci ze strany La Tropical. Prosím, přečtěte si všeobecné podmínky, kurz nelze nahrazovat ani převádět do dalšího období.Vyhrazujeme si právo změny lektora v případě jeho nemoci nebo jiné mimořádné události.