Mini dance - taneční průprava

pro děti 4 - 7 let

Mini Dance - taneční průprava / pro děti 4 - 7 let

Máte doma malého tanečníka nebo tanečnici? Stačí pár rytmů a už si podupává nožkou? V tom případě kurz mini dance je přesně to co potřebujete. Kurz je zaměřený pro děti, které se rádi hýbou. Do kurzu se můžou přihlásit holčičky i kluci ve věku 4 - 7 let.

Termíny kurzu

taneční průprava 4 - 7 let - zkušební hodina

Každé úterý 16:00 h
10. 09. 2024 16:00 h
Přihlásit do kurzu

taneční průprava 4 - 7 let

Každé úterý 16:00 h
17. 09. 2024 16:00 h
Přihlásit do kurzu

Popis Kurzu

V průběhu kurzu se budeme věnovat různým stylům tanců jako jsou lidové tance. Kurz bude veden tak, aby se děti dobře bavily, aby se seznámily s laděním hudby, aby si zlepšily motorickou koordinaci a naučily se vnímat a ovládat svoje tělo.

Děti se naučí pracovat a kooperovat ve skupině dalších dětí. Seznámí se s novými dětmi a tím se lépe socializují. Tento kurz jim pomůže zlepšit fyzický, mentální a emoční vývoj. Naučíme děti mini choreografii, kterou na konci pololetí ukážeme rodičům.

Oblečení: černé legíny, protiskluzové sálové boty
Y0655C JOANIE Dívčí kraťasy (sansha.com)
Y0451C JENNIE Dětské legíny pod kolena (sansha.com)

Docházka do kurzu je zájmem klienta. Neúčast na lekci nezakládá žádný nárok na kompenzaci ze strany La Tropical. Prosím, přečtěte si všeobecné podmínky, kurz nelze nahrazovat ani převádět do dalšího období.Vyhrazujeme si právo změny lektora v případě jeho nemoci nebo jiné mimořádné události.