Současný tanec pro děti

taneční kurz pro děti

Contemporary dance pro děti

Kurzy jsou zaměřené pro děti od 7 - 15 let. Lekce je vedena Alžbětou Mjartanovou, která má ráda děti a umí s nimi pracovat.

  • 1 500 - 2 550 Kč
  • 10 lekcí po 60 minutách, nekoná se ve státní svátky,

Termíny kurzu

Contemporary pro děti - ukázková hodina

Každé úterý 17:00 h
21. 05. 2024 17:00 h
Přihlásit do kurzu

Contemporary pro děti

Každé úterý 17:00 h
21. 05. 2024 17:00 h
Přihlásit do kurzu

Popis Kurzu

Contemporary dance (současný tanec) je moderní výrazový tanec, který je vzhledem ke své technické podobnosti přirovnáván k modernímu tanci a baletu. V této formě tance se velmi často objevují nepředvídatelné změny v rytmu, rychlosti a směru.
Contemporary dance je velmi nepředvídatelný a zcela odlišný od ostatních tanců. Využívá například prvky z afrického tance. Cíl contemporary spočíval v nalezení nenucenosti pohybu použitím přirozených linií těla a jeho energie.
 

Tato „plynulost“ pohybu zcela odlišovala contemporary dance od tradičních tanečních stylů. V současné době již contemporary dance vychází z osobnosti jednotlivého lektora či choreografa.
*Docházka do kurzu je zájmem klienta. Neúčast na lekci nezakládá žádný nárok na kompenzaci ze strany La Tropical. Prosím, přečtěte si všeobecné podmínky, kurz nelze nahrazovat ani převádět do dalšího období.Vyhrazujeme si právo změny lektora v případě jeho nemoci nebo jiné mimořádné události.

Oblečení: černé legíny, protiskluzové sálové boty
Y0655C JOANIE Dívčí kraťasy (sansha.com)
Y0451C JENNIE Dětské legíny pod kolena (sansha.com)