Balet

Balet

Balet pro děti

Baletní příprava pro děti 6 a 10 let, vedená sympatickou lektorkou, která naučí zábavnou formou základy baletu. Zaměřuje se na správné držení těla, koordinaci pohybů a vnímání prostoru. Pomůže zdravě protáhnout a zpevnit celé tělo.

  • 2 550 Kč
  • 10 lekcí po 60 minutách, nekoná se ve státní svátky,

Termíny kurzu

Balet děti začátečníci - zkušební hodina

Každý čtvrtek
30. 05. 2024 15:00 h
Přihlásit do kurzu

Balet děti začátečníci

Každý čtvrtek
30. 05. 2024 15:00 h
Přihlásit do kurzu

Popis Kurzu

Balet je základ pro všechny tanečníky. Je to základ tance a ideální průprava k mnoha sportům. Rozvíjí pohybové spojenosti a zlepšuje fyzickou kondici.  
Kurzy baletu pro děti jsou určené pro danou věkovou skupinu. Děti se učí zábavnou formou správnému držení těla, koordinaci pohybu, vnímání hudebního rytmu a orientaci v prostoru, zlepšují svou fyzickou kondici a flexibilitu pohybového aparátu. 

Baletní lekce probíhají formou výuky základních prvků pohybové a rytmické výchovy. Děti se seznamují s prvotní orientací v prostoru. Součástí lekce je výuka nejzákladnějších baletních pozic a prvků. Je vhodný opravdu pro každého, dodá sebevědomí, potřebnou noblesu a harmonii pohybů. 
Klademe důraz na správné provedení pohybů a na individuální potřeby každého dítěte. Náplní výuky je vhodné rozvíjení tanečního pohybu, který odpovídá možnostem dětí daného věku. Cílem je vzbudit u dětí zájem o toto ladné umění.
 

Docházka do kurzu je zájmem klienta. Neúčast na lekci nezakládá žádný nárok na kompenzaci ze strany La Tropical. Prosím, přečtěte si všeobecné podmínky, kurz nelze nahrazovat ani převádět do dalšího období.Vyhrazujeme si právo změny lektora v případě jeho nemoci nebo jiné mimořádné události.

Oblečení: černé legíny, protiskluzové sálové boty
Y0655C JOANIE Dívčí kraťasy (sansha.com)
Y0451C JENNIE Dětské legíny pod kolena (sansha.com)