Balet

klasický tanec

Balet klasický tanec

Baletní lekce pro dospělé je veden sympatickou lektorkou, která naučí zábavnou formou základy baletu. Zaměřuje se na správné držení těla, koordinaci pohybů a vnímání prostoru. Pomůže zdravě protáhnout a zpevnit celé tělo.

Termíny kurzu

Balet pro dospělé pro začátečníky pokročilé

Každé úterý 16:00 h
28. 05. 2024 16:00 h
Přihlásit do kurzu

Balet pro dospělé

Každý pátek 17:00 h
31. 05. 2024 17:00 h
Přihlásit do kurzu

Balet pro dospělé

Každý pátek 11:00 h
31. 05. 2024 11:00 h
Přihlásit do kurzu

Popis Kurzu

Balet je základ pro všechny tanečníky. Je to základ tance a ideální průprava k mnoha sportům. Rozvíjí pohybové spojenosti a zlepšuje fyzickou kondici.  
Kurzy baletu pro dospělé jsou určené pro všechny věkové skupiny. Naučíte se zábavnou formou správnému držení těla, koordinaci pohybu, vnímání hudebního rytmu a orientaci v prostoru, zlepšíte si svou fyzickou kondici a flexibilitu pohybového aparátu. 

Baletní lekce probíhají formou výuky základních prvků pohybové a rytmické výchovy. Součástí lekce je výuka nejzákladnějších baletních pozic a prvků. Je vhodný opravdu pro každého, dodá sebevědomí, potřebnou noblesu a harmonii pohybů. 
Klademe důraz na správné provedení pohybů a na individuální potřeby každého. Náplní výuky je vhodné rozvíjení tanečního pohybu. 
Vyhrazujeme si právo změny lektora v případě jeho nemoci nebo jiné mimořádné události. 

Docházka do kurzu je zájmem klienta. Neúčast na lekci nezakládá žádný nárok na kompenzaci ze strany La Tropical. Prosím, přečtěte si všeobecné podmínky, kurz nelze nahrazovat ani převádět do dalšího období.