Workshopy

Taneční workshopy v La Tropical

Workshopy v La Tropical

taneční workshopy v La Tropical

  • 750 - 950 Kč
  • 2 - 3 hodinový workshop

Termíny

speciální workshop s Rafaelem del Busto

1 den 2 hodiny, sobota
13. 11. 2022 v 17:00 - 20:00 h
Objednat

Workshop Bachaty s Jorgem a Monicou

1 den 2 hodiny, sobota
05. 11. 2022 v 17:00 - 19:00 h
Objednat

O workshopech

workshop se speciálním hostem Rafaelem!
Hola Tropicaneros, zveme vás na taneční workshop, který povede kubánský tanečník Rafael, který tančí a hraje na hudební nástroje od svých 7 let. Vystudoval Dance National school. Byl členem "Danza Contemporanea de Cuba". V Londýně tančil v show "Lady Salsa". Vyhrál Open world Salsa Championship a to hned dvakrát v roce 2001 a 2002. S partnerkou Yanet Fuentes se zúčastnili festivalů po celé Anglii,  Asii a latinské americe. Pracovali na projektech v divadlech např. "Body of People", "Opera Aida" v Itálii, "Strictly Ballroom" a mnoho dalších. Přestěhoval se do Prahy v roce 2011, kde se připojil ke skupině "grupo de baileTradicion", dále tančil a hrál na festivalech, TV show jako např. "Hlas", "Golden Prague", "CNP", "Rocky", "Tarzan" Teď se věnuje různým latinským projektům v Praze a také učí salsu a mnoho dalšího. 
Ve workshopu se nejen naučíte nové figury, kroky a jak se správně při tanci pohybovat, ale i se zapotíte a dostanete do formy. Budete odcházet s pozitivní energií a dobrou náladou. 
Program:
17:00-20:00 Yoruba, Salsa with instruments, Salsa styling

*workshop není vhodný pro úplné začátečníky
 

Workshop Bachaty se speciálními hosty!
Mezinárodní taneční pár Jorge a Monica z Madridu k nám zavítají do našeho tanečního studia, kde budou mít 2 hodinový workshop techniky a stylingu. Na workshopu se bude učit body movement, isolation, přirozený pohyb. Přihlásit se můžete v páru i jednotlivě, pokusíme se vám sehnat tanečního partnera.
Program: 17:00 - 19:00 Bachata

*workshop není vhodný pro úplné začátečníky