FitJazz

pro dospělé

FitJazz pro dospělé

Unikátní taneční - pohybový systém, který skrze tříbodového nastavení chodidla a taneční pohyb vede k zeštíhlení, zbavení se bolesti zad i kloubů a k rozproudění a obnovu energie v těle i mysli.

  • 2 850 Kč
  • 10 lekcí po 60 minutách, nekoná se ve státní svátky
  • Lektoři

Termíny kurzu

FitJazz

každý pátek 17:00 h
04.11.2022, 17:00 h
Přihlásit do kurzu

Popis Kurzu

FITJAZZ - Je pro všechny ženy všech generací - pro studentky, maminky i seniorky. Díky technice jazzového tance ovládnete tělo, díky cvikům kompenzačního bloku a zpevníte svaly a zformujete postavu. Zkrátka budete chodit zpříma, budete mít TOP postavu, pružnou páteř, nebudou vás bolet záda a budete zářit energií!

 

 

Zatančete si a uvolněte tělo, zeštíhlete a zformujte tělo, zbavte se bolestí zad, zamilujte si své tělo, objevte svůj sex - appeal a to vše za doprovodu inspirativní a různorodé hudby nabité emocemi! V tanečních variacích se naučíte koordinaci pohybu. Při relaxaci odbouráte stres. Vše zpříjemní soulová, popová a jazzová hudba. 

Docházka do kurzu je zájmem klienta. Neúčast na lekci nezakládá žádný nárok na kompenzaci ze strany La Tropical. Prosím, přečtěte si všeobecné podmínky, kurz nelze nahrazovat.